Działalność

Witamy 🙂

Historia naszej firmy w pigułce.

Jesteśmy młodą firmą działającą od 2012 roku w sektorze obsługi aparatury do zbiórki mleka. Mimo to od 10 lat trudnimy się w zwózce mleka. Doskonale znamy problemy z którymi boryka się każdy kierowca oraz przewoźnik. Naszą wiedzę wzbogaciliśmy i ciągle szlifujemy dzięki specjalistom firmy Pro-Wam Koszalin. Duży obszar działania, potrzeby rynku lokalnego i nasze zaangażowanie pomagają nam na szybki rozwój.

Rok 2012: skupiamy się na naprawach gwarancyjnych oraz drobnych przeróbkach dla Pro-Wam Koszalin

Rok 2013: zwiększamy zakres napraw o układy chłodzenia oraz układy hydrauliczne

Rok 2014: modernizujemy aparatury dla Pro-Wam Koszalin które spełniają największe wymogi mleczarni. Takie jak przesył danych, automatyczny pobór prób, nawigacja GPS, czujniki na zaworach, ślad trasy, czy rejestrowana wydajność pompy nabiałowej, oraz wiele innych.

Rozpoczynamy naprawy poszycia autocystern, spawanie beczek oraz demontaże szaf. Podejmujemy się rozbiórki naczep i usuwanie awarii.

Coraz odważniejsze wyzwania posuwają nas do montażu tankosilosów  na mleczarniach jako podwykonawcy firmy Pro-Wam.

Przeprowadzamy całe serie legalizacji.

Rok 2015:

Podejmujemy się przeniesień autocystern między samochodami oraz cało zakresowe naprawy i modernizacje autocystern powypadkowych. Montujemy i dostosowujemy cysterny z samochodów na przyczepy.

Zwiększamy czynności w zakresie legalizacji aparatur poprzez kompleksową obsługę przewoźników indywidualnych oraz zakładów mleczarskich.

Otwieramy sklep z częściami.